OBJEDNEJTE SE              + 420 777 590 697, +420 731 375 533
       info@ppdent.cz
5 PPLUS

PŘÁTELSKÝ PERSONÁL.
Snažíme se, aby chápání klasické zubní medicíny nebylo zkresleno Vašimi případnými zkušenostmi s nepříjemnými či bolestivými zákroky, ale pomocí moderních inovativních technik se maximálně snažíme o bezbolestnou péči. Samozřejmostí je pro nás osobní přístup a milý úsměv, který Vás jistě zbaví veškerých obav z návštěvy naší zubní ordinace.
PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP.
Náš tým tvoří vystudované zdravotní asistentky a zubní lékařky, resp. stomatochirurg. Tedy lidé, kteří přistupují ke své práci jako k poslání a jsou si vědomi zodpovědnosti, která s Vaším příchodem lékaři vzniká. Veškeré zákroky řešíme co nejšetrněji, s ohledem na pohodlí pacienta a pokud možno bezbolestnou / neinvazivní formou.
PRECIZNÍ PROVEDENÍ.
Za naší prací si stojíme. V zubní ordinaci PPDENT neděláme pouze zubní zákroky, ale komplexně se staráme o zdraví Vašich zubů a krásu Vašeho úsměvu. Ve své praxi poskytujeme služby klasické i estetické stomatologie a nabízíme ucelený koncept zubní péče postavený především na prevenci s důrazem na dentální hygienu.
PŘÍJEMNÉ PROSTŘEDÍ.
Snažíme se co nejvíce Vám zpříjemnit návštěvu naší ordinace, proto Vás rády uvítáme ve „slunečné“ ordinaci PPDENT, v komplexu Health parku na Veleslavínové ulici. Tolik žluté barvy a pozitivní energie Vás zcela zbaví obav z preventivní prohlídky nebo plánovaného zákroku.
PACIENT PŘEDEVŠÍM.
Základem našeho úspěchu je Vaše spokojenost a maximální eliminace Vašich obav z návštěvy zubního lékaře. Své pacienty známe a vždy se snažíme vědět, co se v jejich ústech děje :-)
 

Zubní ordinace PPDENT (c) 2016